Salgsapparat


Midtnorsk Storkjøkken

Trøndelag, Møre og Romsdal, Nordland til Bodø

Roger Byberg
Telefon: 982 35 889
Roger har salgsansvar for Trondheimsregionen. Han er utdannet kokk, servitør og lærer og har over 10 års erfaring med salg innenfor storhusholdning med fortid blant annet hos ASKO og Taga.
Epost: roger@matfokus.no
Knut Ståle Skogstad
Telefon: 994 40 924
Knut Ståle har salgsansvar for strekningen Trondheim, Nord-Trøndelag og Nordland opp til Saltfjellet. Han er utdannet kokk og har flere års erfaring med salg innenfor storhusholdning fra blant annet hos Mills Proff Partner.
knut.stale@matfokus.no
Rune Opdal
Telefon: 922 32 366
Rune har salgsansvar for strekningen Trondheim, Sør-Trøndelag og Møre og Romsdal. Han har gjennomført kokkskole og flere års erfaring med salg innenfor storhusholdning med fortid fra blant annet i Ringnes EC Dahls bryggeri, Menigo og mat-levert.no.
rune@matfokus.no

HL Salg

Sogn og Fjordane, Hordaland, Rogaland og Agder

Torkil Hansen
Telefon: 995 71 115
Torkil kan skilte med lang erfaring fra industriell næringsmiddelproduksjon, ledelse og salg. H betjener distriktet Sogn og Fjordane.
torkil.hansen@hlsalg.no
Inge Larsen
Telefon: 406 10 520
Inge har mange års erfaring innen salg og logistikk. Han betjener distriktet Bergen sør ned til Haugesund.
inge.larsen@hlsalg.no
Trond Berge
Telefon: 47267333
Trond er utdannet kokk og har bred erfaring fra hotell, restaurant, kantine og catering. Han har hovedansvar for distrikt Hordaland.
trond.berge@hlsalg.no
Stefan Wold
Telefon: 953 67 126
Stefan er utdannet kokk med erfaring fra kokkelandslaget, og har arbeidet innenfor kantine, hotell og restaurant. Han har ansvar for Rogaland (sør for Boknafjorden) og Agder.
Stefan.Wold@hlsalg.no

Alf Underdal

Asko oppland, Hønefoss til Norefjell, Hadeland, Jevnaker og alle kunder på Gjøviksiden av Mjøsa